Dhomat Hotel Mare

Akomodimi...

Dhomat dhe Suitat tona

Dhomë treshe me ballkon

Dhoma komode me dekorim të bukur elegant për të krijuar një ambient të qetë për mysafirët tanë që janë duke udhëtuar për biznes ose për argëtim.

Rezervo Tani
...
...
Dhomë Dyshe me Ballkon

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të qytetit.

Rezervo Tani
Dhomë Katërshe me Ballkon

Nëse jeni duke kërkuar për një dhomë që ju jep hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, ky është ai për ju.

Rezervo Tani
...
Hotel Mare...

Eksploroni shërbimet tona të hotelit

Wifi falas
Ballkon
Restaurant
Parking Falas
Bar
Mëngjesi i Madh